Kdy se začne natáčet Zatmění

16. července 2009 v 20:54 | M&c&
Kdy se bude točit Zatmění??

KNIHA - ZATMĚNÍ <img align='absmiddle' alt='Česky' src=

Ždímat, ždímat a ždímat. To je heslo producentů úspěšných snímků, které se dočkaly pokračování. U takového Stmívání to vypadá na rovné čtyři díly, což po vysokých tržbách naznačil i velký úspěch filmu na MTV Movie Awards, tedy na cenách, které dobře indikují finančně nadějné projekty. Další hysterie pak přispěchala během uvedení traileru k Novému měsíci, je tak téměř jisté, že na podzim upíři ovládnou kinosály po celém světě.

Otázka zní, co pak. Po Novém měsíci bude následovat Zatmění, které se začne natáčet už 17. srpna a skončí poslední říjnový den, tedy ještě dříve, než si to do kin přiskotačí jeho předchůdce. Poté už je v plánu pouze čtvrtý díl - Rozbřesk. Autorka knižní předlohy, Stephenie Meyer, má sice rozepsanou i "pětku" (aka jedničku z Edwardova pohledu), nicméně kvůli tomu, že její nedokončená verze unikla na internet, se prozatím dalších prací na ní vzdala. Případně se prý ke knize vrátí za pár let.
 


Komentáře

1 CeCushkaxD aff 4ewer:-* CeCushkaxD aff 4ewer:-* | Web | 16. července 2009 v 22:53 | Reagovat

♥mtv awards a rozhovor s Robem v Canes jsem částečně viděla v tv na nova cinema:)...bohužel né na mtv páč už ho nemáme:(
♥zatmění by mělo jít do kin ve stejnou dobu jako new moon, samo další rok:D
♥a slyšela jsem, tedy už dávno, že midnight sun dopisuje a že by mělo vyjít přibližně ve stejnou dobu jako new moon pújde do kin:)
♥tak se mějte krásně, dobrou a pp:-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.